Sponzoři

Je nám ctí, představit Vám naše partnery, kteří podporují činnost cyklistického klubu:

Pojisteni_logo

 

 

 

Sjednejte si cestovní pojištění ještě dnes. V tomto kalkulátoru si můžete vytvořit srovnání nabídek cestovního pojištění od několika pojišťoven. Případná objednávka je nezávazná až do zaplacení, do té doby můžete kdykoliv kalkulaci přerušit či objednávku stornovat. Při platbě on-line platební kartou je pojištění sjednáno okamžitě, smlouvu a kartičky pojištěných obdržíte obratem e-mailem. U některých produktů můžete být pojištěni ihned (ode dneška). Když k tomu použijete link – kliknutí na obrázek loga, pomůžete našemu teamu provizí z této objednávky. Děkujeme.

 

logo_wedos

 

 

 

V době kdy vznikal náš team (v roce 2011) jsme hledali spolehlivého partnera pro webovou prezentaci. Vznikala tenkrát nová firma na poli providerů v Hluboké nad Vltavou. Za 5 let se vypracovala na špičku v oboru v ČR. Ukázalo se, že jsme vsadili na správného poskytovatele služeb. Za celých pět let jsme nezaznamenali výpadek našich stránek a nebo domény www.radynebike.cz  Děkujeme. 

 

Kontron je světovou jedničkou v oblasti embedded výpočetních technologií. Vzhledem k tomu, že více než 40 % jeho zaměstnanců pracuje v odvětví výzkumu a vývoje je Kontron přímým tvůrcem mnohých standardů aplikovaných celosvětově v segmentu embedded výpočetních platforem.

 

Logo Bohemia Sekt

 

 

 

 

BOHEMIA SEKT, s.r.o. – společnost je spojována především s výrobou jedinečných sektů značky Bohemia Sekt.

Kromě šumivých vín však skupina BOHEMIA SEKT produkuje i vína klidná značek Víno Mikulov, Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vinařství Pavlov. Na trh také dodává značkové lihoviny Pražská vodka Black Widow Fernet a další. Kvalitou svých výrobků, dynamikou růstu i prestiží, kterou si získala na mezinárodním poli, se řadí BOHEMIA SEKT mezi nejvýznamnější producenty sektů a vín ze střední a východní Evropy. 

 

 

UNIBRICK se zabývá prodejem stavebních materiálů pro stavební firmy, živnostníky, kutily i zahrádkáře. Prodejna v Nepomuku i v Blovicích nabízí široký sortiment ručního nářadí pro zedníky, obkladače, pokrývače, zámečníky, truhláře a kutily. Najdete zde vrtáky a sekáče, brusné kotouče, tmely a silikony, lepidla barvy na stěny, dřevo, kov i beton, laky, zahradní příslušenství a hutní materiál. Na prodejně v Blovicích jsou navíc v nabídce kvalitní elektrospotřebiče a domácí potřeby do každé domácnosti. Součástí prodejny v Nepomuku je půjčovna nářadí, která vám ušetří finanční prostředky za nový stroj a míchací centrum, kde Vám namíchají Vámi vybranou barvu z 3000 odstínů. Více na www.unibrick.cz nebo prodej@unibrick.czSpolečnost UNIBRICK nechce pouze prodávat, ale důležitá je pro ni i možnost poradit Vám a poskytnout navazující služby. Na Vaši návštěvu se těší UNIBRICK.

 

Pivovar Radouš je malý profesionální pivovar ve Šťáhlavech, který vyrábí vlastní nepasterizovaná a nefiltrovaná piva vyjímečné chuti. Provozuje netradiční letní posezení na nádvoří pivovaru a moštárny. Nabízí výuku ve vaření piva a kompletní poradenství v oblasti pivovarnictví a sladovnictví, sanitace i výuku v čepování piva a vytvoření HACCP. Pivovar vám dodá také suroviny k výrobě piva. Postaví vám váš domácí, restaurační nebo průmyslový pivovar včetně zaučení sládka. Přijďte se přesvědčit sami nejen o vyjímečné chuti šťáhlavských piv. Pivovar najdete za průjezdem bývalé záložny u kruhového objezdu přímo naproti šťáhlavského zámku.          

Všem partnerům velice děkujeme.

Pokud by jste se chtěli také stát našimi partnery. Kontaktujte nás prosím e-mailem na info(zavináč)radynebike.cz.

Aktuálně
příští trénink 23.04.2024

19.2.2022 - RADOUŠOVO BLOUDĚNÍ 2022
Sponzoři
Archiv
Fotografie dne
Předpověď počasí
Kalendář
Duben  2024
Po Út St Čt So Ne
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
Anketa
TOPlist